O mnie

Właścicielem Kancelarii jest adwokat Katarzyna Różańska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Po studiach prawniczych rozpoczęła aplikację adwokacką, po ukończeniu której została wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Izbę Adwokacką w Katowicach.

 

Doświadczenie oraz praktykę zawodową wymaganą do prowadzenia obsługi podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych zdobyła w czasie wieloletniej pracy w kancelariach adwokackich i radcowskich, gdzie zajmowała się samodzielnie obsługą firm oraz obsługą Klienta indywidualnego z zakresu różnych dziedzin prawa.

 

Powyższa praktyka umożliwiła pozyskanie doświadczenia w zakresie kompleksowej pomocy prawnej świadczonej na rzecz firm, wyspecjalizowanie się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy i windykacji, jak również w zakresie samodzielnego doradztwa dla Klienta indywidualnego, przedsiębiorców oraz organów administracji rządowej i samorządowej.

 

Indywidualne podejście do problemów Klienta, zdobyta wiedza teoretyczna, jak i szerokie doświadczenie praktyczne decydują o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i zdolności do skutecznego poprowadzenia skomplikowanych spraw.